Reis mee met de bus naar het PrinsjesdagProtest

Het kabinet laat mensen keihard vallen. Op Prinsjesdag worden de plannen van het kabinet voor het komende jaar gepresenteerd en daarom komen we het weekend ervoor, op zaterdag 17 september in Den Haag, in actie tijdens het PrinsjesdagProtest.

Meld je hier aan

Op veel plekken in het land organiseren de lokale SP-afdelingen een bus om gezamenlijk naar het PrinsjesdagProtest te reizen. Dat is gezelliger en veel goedkoper.

Wil je meereizen met de SP? Bekijk dan hieronder alle opstaplocaties. Stuur de betreffende afdeling snel een e-mail om te kijken of er nog een plekje in de bus beschikbaar is!

Flevoland

Emmeloord - stuur een mail naar noordoostpolder@sp.nl

 

Friesland

Heerenveen - stuur een mail naar heerenveen@sp.nl Leeuwarden - stuur een mail naar leeuwarden@sp.nl

 

Gelderland

Apeldoorn - stuur een mail naar apeldoorn@sp.nl Arnhem - stuur een mail naar arnhem@sp.nl Beuningen - stuur een mail naar beuningen@sp.nl Doetinchem - stuur een mail naar doetinchem@sp.nl Nijmegen - stuur een mail naar nijmegen@sp.nl Zutphen - stuur een mail naar zutphen@sp.nl

 

Groningen

Groningen - stuur een mail naar groningen@sp.nl

 

Limburg

Gennep - stuur een mail naar gennep@sp.nl Heerlen - stuur een mail naar heerlen@sp.nl Kerkrade - stuur een mail naar kerkrade@sp.nl Landgraaf - stuur een mail naar landgraaf@sp.nl Maastricht - stuur een mail naar maastricht@sp.nl Sittard-Geleen - stuur een mail naar sittard-geleen@sp.nl

 

Noord-Brabant

Bergen op Zoom - stuur een mail naar bergenopzoom@sp.nl Den Bosch - stuur een mail naar denbosch@sp.nl Eindhoven - stuur een mail naar eindhoven@sp.nl Helmond - stuur een mail naar helmond@sp.nl Land van Cuijk - stuur een mail naar landvancuijk@sp.nl Maashorst - stuur een mail naar maashorst@sp.nl Meierijstad - stuur een mail naar meierijstad@sp.nl Oss - stuur een mail naar oss@sp.nl

 

Noord-Holland

Alkmaar - stuur een mail naar alkmaar@sp.nl Amsterdam - stuur een mail naar amsterdam@sp.nl Den Helder - stuur een mail naar denhelder@sp.nl Enkhuizen - stuur een mail naar westfriesland@sp.nl Haarlem - stuur een mail naar haarlem@sp.nl Heerhugowaard - stuur een mail naar dijkenwaard@sp.nl@sp.nl Hoorn - stuur een mail naar westfriesland@sp.nl Schagen - stuur een mail naar schagen@sp.nl Stede Broeck - stuur een mail naar stedebroeck@sp.nl

 

Overijssel

Enschede - stuur een mail naar enschede@sp.nl Hengelo - stuur een mail naar hengelo@sp.nl

 

Utrecht

Amersfoort - stuur een mail naar amersfoort@sp.nl Utrecht - stuur een mail naar utrecht@sp.nl Veenendaal - stuur een mail naar veenendaal@sp.nl

 

Zeeland

Goes - stuur een mail naar goes@sp.nl Middelburg - stuur een mail naar middelburg@sp.nl Vlissingen - stuur een mail naar vlissingen@sp.nl

 

Zuid-Holland

Alphen aan den Rijn - stuur een mail naar alphen@sp.nl Leiden - stuur een mail naar leiden@sp.nl